Wielka Promocja na Wielkie TOUR-y

Szanowni Klienci!

Miło nam zakomunikować o wielkiej promocji na wielkie Toury- wybranych modeli kół MAVIC.

Jak wiecie, MAVIC od dziesiątek lat związany był i jest z zawodowym peletonem kolarzy i nie tylko produkuje i dostarcza te wspaniałe produkty, ale również zapewnia serwis na najważniejszych wyścigach kolarskich świata.

Wielka promocja na wielkie toury obejmuje najbardziej chodliwe i pożądane modele kół MAVIC ze specjalnym rabatem -15%

Cosmic Pro Carbon
Najbardziej atrakcyjny cenowo zestaw kół aerodynamicznych, lżejszy i sztywniejszy niż kiedykolwiek wcześniej z nowym profilem aerodynamicznym. Obręcze aluminiowo-karbonowe zapewniają przewidywalne hamowanie w każdych warunkach dzięki obróbce CNC aluminiowych powierzchni hamujących. Nowy karbonowy profil jest szerszy, ma 45 mm wysokości i 24 mm szerokości – najlepsze połączenie niskiego oporu czołowego i stabilności przy silnych bocznych podmuchach wiatru. Zastosowano piasty z wolnobiegiem Instant Drive 360.<br>
WAGA: (bez ogumienia): 1650 g; opona 700×25: 210 g
Sugerowana cena detaliczna: 4590 zł
CENA PROMOCYJNA: 3901,5 zł

 

Ksyrium Pro SL
Debiutując w 1999 r. Ksyrium całkowicie zerwały z tradycyjnym wzorcem koła o 32 cienkich, tradycyjnym wierceniu obręczy i zaplocie. Sekretem tych kół było zrównoważenie rosnącej wraz ze sztywnością i lekkością wydajności, z większą niezawodnością. Kluczowymi w osiągnięciu tego okazały się rozwiązania technologiczne jak wiercenie Fore, szprychy z Zircalu, zaplot Isopulse, redukcja masy obręczy ISM. Wszystkie nadal obecne w nowym Ksyrium Pro SL, które dzięki lekkiej, szerszej obręczy ISM 4D są lżejsze, bardziej dynamiczne i komfortowe.
WAGA: (bez ogumienia): 1395 g; opona 700×25: 210 g
Sugerowana cena detaliczna: 3990 zł
CENA PROMOCYJNA: 3391,50 zł

 

Ksyrium Elite
Kompletnie odnowione, teraz z superlekkimi, szerokimi obręczami ISM 4D, by uczynić jazdę bardziej komfortową. Przez ponad dekadę Ksyrium Elite wyróżniają się wysoką niezawodnością, niską masą i wszechstronnością, oferując wiele zaawansowanych technologii z Ksyrium Pro SL w przystępnej cenie.  Dostępne w  czterech kolorach do wyboru – czarnym, białym, niebieskim i czerwonym.
WAGA (bez ogumienia): 1550 g; opony 700×25: 210 g
Sugerowana cena detaliczna: 2695 zł
CENA PROMOCYJNA: 2290,75 zł

 

 

Aksium Elite
Wstęp do wydajności oferowanej przez system koło-opona Mavic’a. Lekkie i godne zaufania. Aksium Elite to sprawdzony wzorzec kół dla entuzjastów i zawodników do treningu. Ich nadzwyczajna niezawodność teraz została dopełniona przez nowe opony Yksion Elite Guard–zabezpieczone przed przebiciami, wytrzymałe i przyczepne. Godny zaufania partner treningów nawet w najtrudniejszych warunkach. Z nową, szerszą obręczą opona ma większą objętość oferując dodatkowy komfort i lepszą przyczepność.
WAGA (bez ogumienia): 1785 g; opona 700×25: 230 g

Sugerowana cena detaliczna: 1095 zł
CENA PROMOCYJNA: 930,75 zł

Promocją objęte są wyłącznie powyższe modele kół, ilość kół w promocji ograniczona. Promocja trwa do zakończenia kolarskiego wyścigu La Vuelta a Espana to jest do 10 września 2017 roku!